• 0380 524 26 36
  • Merkez, Düzce

Haber Detayı

KAMOYUNA!!!

kamoyuna
kamoyuna

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI VE DÜZCE KAMUOYUNA!

 

BİLDİĞİNİZ ÜZERE ÜLKEMİZ GENEL SEÇİM TAKVİMİ AÇIKLANMIŞ OLUP ŞEHRİMİZDE DE  BU TAKVİME İLİŞKİN SEÇİM HAZIRLIK ÇALIŞMALARI YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR.

GELDİĞİMİZ AŞAMADA ALDIĞIMIZ NET  BİLGİYE  GÖRE İLİMİZ SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI

18 TEMMUZ SPOR SALONUNU SEÇİMLERDE KULLANMAK ÜZERE  GHSİM’ DEN TALEP ETMİŞTİR.

 

ASKF  VE SALON SPORLARINDA FAALİYET GÖSTEREN AMATÖR SPOR KULÜPLERİ OLARAK ALINAN BU KARARIN ACİLEN KALDIRILMASINI , SEÇİMLER İÇİN ŞEHRİMİZDE BULUNAN ONLARCA OKUL SPOR SALONLARININDAN BİRİNİNİN BU İŞE  TAHSİS EDİLMESİNİN EN DOĞRU  YAKLAŞIM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ.

MART, NİSAN, MAYIS VE HAZİRAN AYLARI BOYUNCA 18 TEMMUZ SPOR SALONU HALEN YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMEKTE OLAN MAHALLİ LİG YARIŞMALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI GİBİ AYLAR ÖNCESİNDEN İLGİLİ FEDERASYONLAR İLE GÖRÜŞÜLEREK AKREDİTE EDİLEN , ŞEHRİMİZE ALINAN ULUSAL NİTELİKTEKİ SPOR FAALİYETLERİ İÇİNDE HİZMET VERECEKTİR.

TÜM BU ÇERÇEVEDE  YEREL VE ULUSAL BAZDA YAKLAŞIK 1.500 SPORCUNUN FAALİYET GÖSTERECEĞİ ŞEHRİMİZİN ANA YÜKÜNÜ ÇEKEN , ANA SPOR SALONU KONUMUNDA  OLAN  

18 TEMMUZ SPOR SALONUNUN SEÇİMLER NEDENİ İLE TAHSİS EDİLMESİ ŞEHRİMİZDEKİ SALON SPORLARINA VE SPORCULARIMIZA BÜYÜK DARBE VURACAKTIR.  HİÇ BİR KOMŞU ŞEHİRDE YAŞANMAYAN , SPOR  FAALİYETLERİNE ENGEL OLAN BU DURUMUN, BU KARARIN GÖZDEN GEÇİRİLEREK  DÜZELTİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ.

 

ALINAN BU KARARIN DÜZCE SALON SPORLARINA VE SALON SPORU YAPAN YEREL BİNLERCE SPORCUMUZA VERECEĞİ  BÜYÜK ZARARIN YANI SIRA AYRICA ULUSAL BAZDA ŞEHRİMİZE VERİLEN ORGANİZASYONLAR NEDENİ İLE DIŞARIDAN ŞEHRİMİZE  GELECEK KAFİLELERİN ŞEHRİMİZE KAZANDIRACAĞI EKONOMİK GETİRİDEN DE ŞEHRİMİZ YOKSUN BIRAKILMIŞ OLACAKTIR.

GEÇMİŞTEDE AYNI KARAR ALINMIŞ, AYNI DURUM YAŞANMIŞ ANCAK ALINAN KARARIN ŞEHRİMİZE GENÇLİĞİMİZE VE SALON  SPOR FAALİYETLERİNE YAPACAĞI OLUMSUZ SONUÇLARI GÖRÜLMÜŞ VE BU KARARDAN VAZGEÇİLEREK TURGUT ÖZAL ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU TAHSİSİ YAPILARAK KONU ÇÖZÜLMÜŞ İDİ. YANİ ÇÖZÜMÜN ÖRNEĞİ VARDIR…

ŞEHRİMİZ BUGÜNDE AYNI DURUM İLE KARŞI KARŞIYA OLUP KONUNUN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA  GEÇMİŞTE GÖSTERİLEN DUYARLILIK, AKILCILIK  VE ÇÖZÜM ÇABASININ GÖSTERİLMESİ İÇİN BAŞTA SİYASİ PARTİLER OLMAK ÜZERE HERKESİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ….

SPOR  SALONU TESİSLEŞMESİ NOKTASINDA SON DERECE GERİDE KALMIŞ OLAN ŞEHRİMİZDEKİ İKİ NİZAMİ SALONDAN BİRİ OLAN 18 TEMMUZ SPOR SALONUN GERÇEK AMACI İÇİN KULLANILMASI

ÖNÜNDEKİ ENGELLERİN KALDIRILMASINI  , SEÇİM İŞLERİ İÇİN ŞEHRİMİZDE BULUNAN ONLARCA OKUL SPOR SALONLARININ DEĞERLENDİRİLMESİNİ , KARAR ALICILARDAN TALEP EDİYORUZ…

 

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR…..

DÜZCE ASKF BAŞKANI

ERKAN YILMAZ